Zawodnicy Zagłębia dzieciom

W ramach akcji  „Ręczna z Klasą” i „Stop zwolnieniom z WF-u” zawodnicy Zagłębia Lubin poprowadzili zajęcia dla przedszkolaków. 

Tym razem zagościły dzieci z Przedszkola „Słoneczko” w Lubinie. Przedszkolaki najpierw zwiedzały halę, później była lekcja WF-u. Zajęcia prowadzili zawodnicy Zagłębia Lubin Michał Stankiewicz i Łukasz Kużdeba oraz szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin Małgorzata Mączka i Małgorzata Buklarewicz. W prowadzeniu lekcji pomagał oczywiście Krecik.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubnie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji są proszone o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.

Zajęcia dla przedszkolaków poprowadzili piłkarze Zagłębia Lubin oraz szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin

Krecik towarzyszył dzieciom w zabawach

Dzieci były zafascynowane w-f-em ze sportowcami

Przedszkolaki na stadionie

 

Źródło: Łukasz Lemanik / Zagłębie Lubin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TutajLUBIN.pl - Lubińskie Informacje & Wydarzenia Cuprum Arena

Sybskrybuj nasz Newsletter

Najważniejsze informacje & wydarzenia z powiatu lubińskiego i okręgu miedziowego wprost do Twojej skrzynki pocztowej.

You May Also Like

Medale i nagrody dla nauczycieli z Raszówki

Trzy nauczycielki Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce oraz jej dyrektor zostały uhonorowane podczas uroczystości w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy.

Krzysztof Skóra nowym prezesem KGHM

Dla KGHM Polska Miedź zaczyna się nowy etap. W Radzie Nadzorczej nastąpiły zmiany. Nowym prezesem spółki został już wcześniej zarządzający kombinatem Krzysztof Skóra, który zastąpił Herberta Wirtha.

Fortuna Obora- Gwardia Białołęka 1-5

W niedzielne deszczowe przedpołudnie gospodarze z Obory podejmowali drużynę z Gwardii Białołęka, która jest aktualnym wiceliderem grupy I legnickiej w kl. A. Od samego początku było widać dużą przewagę gości, którzy swoją dominację na boisku przypieczętowali bramką już w 7. minucie meczu.