Wyświetl artykuł

Jerzy Dzikowski Wolonatriuszem Roku 2018

Jest znanym społecznikiem z Karczowisk, który większość swojego czasu wolnego poświęca na pracę z dziećmi i młodzieżą, angażując niejednokrotnie własne środki. Za swoją bezinteresowną pracę i zaangażowanie Jerzy Dzikowski odebrał dziś tytuł Wolontariusza Roku 2018 a do tego mnóstwo gratulacji i życzeń. Tym samy dołączył do grona 22 osób z Gminy Lubin wyróżnionych tym zaszczytnym tytułem.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Z wizytą u dostojnej jubilatki

Pani Maria Korcz, mieszkanka Obory, obchodziła swoje 90. urodziny. Przyjęcie z okazji jubileuszu zgromadziło całą wielopokoleniową rodzinę. Pani Maria urodziła czworo dzieci, a doczekała się już dziewięciorga wnuków, ośmiorga prawnuków i trojga praprawnuków. Dostojną jubilatkę odwiedził również wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca i jego pasażerowie trafili do policyjnej celi

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 18-letniemu mężczyźnie, który uciekał przed lubińskimi policjantami. Funkcjonariusze dogonili uciekiniera, który jak się okazało, miał wiele na sumieniu. Podobnie jak przewożeni przez niego pasażerowie. Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 19-lat, a także ich 21 -letnia koleżanka trafili do policyjnej celi. Za swoje czyny będą odpowiadać przed sądem.
Udostępnij
X
X