Wyświetl artykuł

Wpadł w ręce policjantów 2 razy w ciągu 4 dni – za drugim razem nie zatrzymał się do kontroli

Dzielnicowi z Radwanic, a kilka dni później policjanci z Przemkowa zatrzymali tego samego kierującego, który jak się okazało nigdy nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodu. W obu przypadkach badanie narkotesterem wykazało u mężczyzny pozytywne wyniki na obecność narkotyków w jego organizmie. Podczas drugiej z podjętych przez policjantów interwencji, mężczyzna słysząc sygnały radiowozu, nie zatrzymał swojego pojazdu i zdecydował się na niebezpieczną ucieczkę ulicami miasta.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

„Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” – punkt bezpłatnej porady prawnej w KPP Polkowice

Do końca tygodnia trwa „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”, a już dziś podczas „Dnia Ofiar Przestępstw”, a także w każdym innym dniu objętym wymienionymi obchodami w polkowickiej jednostce policji można skorzystać z darmowej porady prawnej. Na wszystkie zainteresowane osoby chcące uzyskać pomoc prawną, czekają dyżurujący funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Nauka poprzez spotkanie

Christoph Heubner – Wiceprezydent Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego i Ines Doberanzke-Milnikel – koordynatorka projektów „Praca w Miejscu Pamięci” byli honorowymi gośćmi na podsumowaniu polsko-niemieckiego projektu „Nauka poprzez spotkanie” w Zespole Szkół w Chocianowie. Z gośćmi z Niemiec spotkał się również Krzysztof Nester wicestarosta polkowicki.
Udostępnij
X
X