Wyświetl artykuł

Klub dziecięcy w Krzeczynie Wielkim

Pierwsze dni adaptacyjne w Klubie Dziecięcym w Krzeczynie Wielkim pokazały, że będzie to miejsce do doskonałej opieki, nauki, rozwoju ale przede wszystkim dobrej zabawy dla najmłodszych mieszkańców Gminy Lubin. Jako pierwszy w klubie pojawił się mały Jaś z mamą, potem przybywały kolejne dzieci, żeby się oswoić, zintegrować i polubić to miejsce. Opiekunki przygotowały atrakcyjne zajęcia integracyjne, były tańce, zabawa. Sale są bardzo kolorowe i przytulne, wypełnione kolorowymi zabawkami i pomocami dostosowanymi wiekowo dla dzieci w wieku żłobkowym.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Wpadł w ręce policjantów 2 razy w ciągu 4 dni – za drugim razem nie zatrzymał się do kontroli

Dzielnicowi z Radwanic, a kilka dni później policjanci z Przemkowa zatrzymali tego samego kierującego, który jak się okazało nigdy nie posiadał uprawnień do prowadzenia samochodu. W obu przypadkach badanie narkotesterem wykazało u mężczyzny pozytywne wyniki na obecność narkotyków w jego organizmie. Podczas drugiej z podjętych przez policjantów interwencji, mężczyzna słysząc sygnały radiowozu, nie zatrzymał swojego pojazdu i zdecydował się na niebezpieczną ucieczkę ulicami miasta.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

„Łukasz” silnym wsparciem OSP Czerniec

Miniony rok był wyjątkowo udany dla strażaków z OSP Czerniec, których doposażono w motopompę i samochód pożarniczy ochrzczony imieniem założyciela OPS w Czerńcu – Łukasz. Do tej pory strażacy zajmowali się przede wszystkim działalnością prewencyjną, teraz dołączą do systemu selektywnego alarmowania. Na zebraniu sprawozdawczym oficjalnie podsumowano ubiegły rok i przedstawiono plany na kolejne miesiące.
Udostępnij
X
X