Wyświetl artykuł

Zakończenie pierwszej oraz druga sesja rady podczas jednego posiedzenia

Pierwsza sesja rady gminy Rudna, zwołana na 22 listopada, zakończyła się ogłoszeniem przerwy przez przewodniczącą po przyjęciu uchwały dotyczącej wynagrodzenia wójta gminy Rudna. Wznowiona została 5 grudnia i zgodnie z porządkiem obrad wybrani zostali wiceprzewodniczący rady, a także powołano komisję rewizyjną i komisje stałe rady. W obradach uczestniczyło 14 radnych z piętnastoosobowego składu.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Zagraniczne staże ZS Chocianów

Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie zakończyli miesięczny staż zawodowy w Hiszpanii, dzięki wygranemu projektowi o nazwie „Zagraniczne staże gwarancją rozwoju zawodowego i osobistego”, programu ERASMUS+ Łącznie do Hiszpanii wyjechało na miesięczny staż 30 stażystów technikum obsługi turystycznej oraz mechatronicznego, pod opieką dwóch nauczycieli przedmiotów zawodowych. Partnerem szkoły, który zagwarantował ciekawe miejsca pracy dostosowane do profilu kształcenia i potrzeb rynku pracy, był euroMind w Sewilli.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

XVII Igrzyska Sportowe w ZS w Chocianowie

Skok w dal, pchnięcie kulą bieg na 60 metrów czy przeciąganie liny. W piątek uczniowie z powiatowych rywalizowali w wybranych dyscyplinach olimpijskich. Kibicowali im najlepsi z najlepszych– mistrzowie olimpijscy: Mieczysław Łopatka, Ryszard Podlas, Leszek Swornowski, Andrzej Lis, Janusz Zarenkiewicz, Jacek Bodyk.
Udostępnij
X
X