NEWSLETTER

Subskrybuj nasz Newsletter

* obowiązkowe
Chcę otrzymywać wiadomości SMS
Interesują mnie następujące kategorie
REKLAMA
Miedziak.info.pl 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016 GSJ logo

Rozpoczynają się 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe

Jak co roku, jesień w Głogowie staje pod znakiem muzycznych koncertów. Właśnie dzisiaj rozpoczynają się już 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe, które obfitować będą w przeróżne przedsięwzięcia. Czwartkowe propozycje z pewnością ucieszą wielu głogowian i dadzą im wachlarz propozycji do tego, jak ciekawie spędzić ten dzień.

Miedziak.info.pl 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016 GSJ logo

Przed nami 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016

Już od trzydziestu dwóch lat głogowska jesień nabiera kolorów w jazzowych rytmach. Głogowskie Spotkania Jazzowe odwiedzą najwybitniejsi muzycy zarówno polscy jak i zagraniczni. Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zadbał o różnorodność gatunków i stylów muzycznych – kogo będziemy mogli zobaczyć podczas XXII edycji festiwalu na głogowskich scenach?

Miedziak.info.pl mężczyzna palący papierosa uzależnienie mroczne

Masz życiorys wypisany na twarzy? Zagraj w filmie „Double Ironman”

Łukasz Palkowski, reżyser filmów „Bogowie” czy „Rezerwat” zabiera się za kolejną produkcję. „Double Ironman” to oparta na faktach poruszająca historia Jerzego Górskiego, polskiego triathlonisty, który poprzez sport uwolnił się ze szponów narkomanii. Producenci poszukują statystów do scen kręconych w Legnicy już na początku października.

Marzec w DKF Lubin

Dyskusyjne Kluby Filmowe to ciekawa propozycja dla miłośników dobrego i alternatywnego kina. Takie Dyskusyjny Klub Filmowy działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, gdzie mieszkańcy Głogowa mają okazje obejrzeć dwa filmy w miesiącu. W Centrum Kultury Muza w Lubinie także działa Dyskusyjny Klub Filmowy tu jednak można oglądać filmy w każdą środę miesiąca. W marcu będzie można, więc obejrzeć cztery filmy. Bilet na jeden seans kosztuje 12 złotych. Za karnet miesięczny będzie trzeba zapłacić 35 złotych.


REKLAMA

Powiadom REDAKCJĘ

Jeśli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować?

FORUM

Masz coś do powiedzenia? Rozmawiaj, komentuj, dyskutuj - wypowiedz się!

OGŁOSZENIA

Dodawaj ogłoszenia szybki, sprawnie i całkowicie za darmo!

REKLAMUJ SIĘ

Skuteczna promocja działań, usług i produktów. Prowadzisz własną działalność? Reklamuj się tanio & skutecznie!

REKLAMA