Miedziak.info.pl 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016 GSJ logo
Wyświetl artykuł

Rozpoczynają się 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe

Jak co roku, jesień w Głogowie staje pod znakiem muzycznych koncertów. Właśnie dzisiaj rozpoczynają się już 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe, które obfitować będą w przeróżne przedsięwzięcia. Czwartkowe propozycje z pewnością ucieszą wielu głogowian i dadzą im wachlarz propozycji do tego, jak ciekawie spędzić ten dzień.
Udostępnij
Miedziak.info.pl 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016 GSJ logo
Wyświetl artykuł

Przed nami 32 Głogowskie Spotkania Jazzowe 2016

Już od trzydziestu dwóch lat głogowska jesień nabiera kolorów w jazzowych rytmach. Głogowskie Spotkania Jazzowe odwiedzą najwybitniejsi muzycy zarówno polscy jak i zagraniczni. Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zadbał o różnorodność gatunków i stylów muzycznych – kogo będziemy mogli zobaczyć podczas XXII edycji festiwalu na głogowskich scenach?
Udostępnij
Miedziak.info.pl mężczyzna palący papierosa uzależnienie mroczne
Wyświetl artykuł

Masz życiorys wypisany na twarzy? Zagraj w filmie „Double Ironman”

Łukasz Palkowski, reżyser filmów „Bogowie” czy „Rezerwat” zabiera się za kolejną produkcję. „Double Ironman” to oparta na faktach poruszająca historia Jerzego Górskiego, polskiego triathlonisty, który poprzez sport uwolnił się ze szponów narkomanii. Producenci poszukują statystów do scen kręconych w Legnicy już na początku października.
Udostępnij

Marzec w DKF Lubin

Dyskusyjne Kluby Filmowe to ciekawa propozycja dla miłośników dobrego i alternatywnego kina. Takie Dyskusyjny Klub Filmowy działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, gdzie mieszkańcy Głogowa mają okazje obejrzeć dwa filmy w miesiącu. W Centrum Kultury Muza w Lubinie także działa Dyskusyjny Klub Filmowy tu jednak można oglądać filmy w każdą środę miesiąca. W marcu będzie można, więc obejrzeć cztery filmy. Bilet na jeden seans kosztuje 12 złotych. Za karnet miesięczny będzie trzeba zapłacić 35 złotych.


Udostępnij
X
X