lech starter
Wyświetl artykuł

Rusza II edycja LECHSTARTERA – program zmieniający polskie miasta

Jeśli należycie do NGO, ruchu miejskiego, wspólnoty mieszkaniowej lub jeśli działacie jako podmiot prawny pod inną postacią, możecie walczyć o fundusze na realizację projektów pozytywnie zmieniających Twoją najbliższą okolicę. Do zdobycia 5 grantów o wartości 100 tysięcy złotych i 10 grantów o wartości 50 tysięcy złotych. W sumie Leszek daje aż milion!
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Współpraca międzysektorowa kluczem do sukcesu?

„Konieczne jest zbudowanie siły instytucjonalnej organizacji społecznych. Muszą one być silnym partnerem dla biznesu i samorządu, a firmy i administracja muszą to zaakceptować. Problemów społecznych nie rozwiąże się wyłącznie za pomocą zwiększania finansów.” – tak o kondycji działań społecznych mówi Dominika Błaszczyk, prezeska zarządu Fundacji Lokalnych Inicjatyw Społecznych.
Udostępnij
Miedziak.info.pl Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak podczas konferencji prasowej
Wyświetl artykuł

Spotkanie z zakresu sprawozdawczości FIO Wrocław 5.12.2016 r.

Wojewoda Dolnośląski zaprasza na spotkanie informacyjne prowadzone przez przedstawicieli Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczące realizacji Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Spotkanie poświęcone będzie problematyce zasad rozliczania dotacji i sprawozdań z realizacji zadań publicznych dofinansowanych ze środków P FIO 2016.
Udostępnij
Konkurs o tytuł „Społecznika Roku 2016” tygodnika Newsweek Polska
Wyświetl artykuł

Ruszył Konkurs o tytuł „Społecznika Roku 2016” tygodnika Newsweek Polska

Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do ósmej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika Newsweek Polska. Termin składania wniosków upływa 30 września 2016 roku.
Udostępnij
Miedziak.info.pl NGO Froum Trzech Sektorów 2016 Wrocław Paneliści
Wyświetl artykuł

Forum Trzech Sektorów we Wrocławiu

Forum Trzech Sektorów debiutuje w tym roku, ale właśnie na starcie bierze na siebie niezwykle ważną rolę: platformy, dzięki której zaczniemy odbudowywać zaufanie obywateli. Pięć paneli poruszających kluczowe dla środowiska Trzech Sektorów zagadnienia! W każdym panelu szczególni goście: eksperci samorządowi, biznesowi i pozarządowi.
Udostępnij
X
X