Wyświetl artykuł

90-lecie Stanisławy Filip z Raszówki

– Czas leci bardzo szybko, czasem nie wierzę, że mam już 90 lat – mówi ze śmiechem Stanisława Filip z Raszówki, która dołączyła do grona szacownych jubilatów Gminy Lubin, którzy mają już skończone 90 lat. Trudno się dziwić tym słowom, bowiem Jubilatka naprawdę nie wygląda na swój wiek, choć jak sama opowiada w życiu bywało różnie. Ciężko pracowała ale jednocześnie zawsze doceniała wszystkie wesołe chwile oraz duże grono przyjaciół i znajomych.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Kobiety na czele Rady Seniorów

Członkowie Rady Seniorów Gminy Lubin II kadencji uroczyście odebrali nominacje, wybrali swoje władze i ustalili priorytety na najbliższy czas. Przewodniczącą Rady została Janina Mucha, jej zastępcą Anna Rawska. Seniorzy zapowiadają wielopokoleniowe wycieczki i spotkania, konkursy, wystawy a nawet chcą stworzyć kalendarz seniora.
Udostępnij
Wyświetl artykuł

Babcie i dziadkowie świętowali z wnukami w palmiarni

W niedzielę, 20 stycznia, legnicka palmiarnia przygotowała kolejne niezwykłe obchody Dnia Babci i Dziadka. Zaprosiła do wspólnej zabawy także wnuczki, wnuków i innych członków rodzin. Przez całe popołudnie około 500 gości przygotowywało i obdarowywało się wyjątkowymi upominkami.
Udostępnij